Opiekun koła

 

mgr Wojciech Kaczmarczyk

Pracownik Katedry Matematyki Stosowanej, adwokat.

W ramach swoich zainteresowań naukowych skupia się w szczególności na instrumentach finansowych, rynku kapitałowym oraz pozycji szeroko rozumianego konsumenta usług finansowych.

Miłośnik ambitnej lektury i długich podróży.

 

Członkowie

 

Adrian Mencel – przewodniczący koła

Student I roku studiów magisterskich kierunku Finanse i Rachunkowość.

W wolnych chwilach pomiędzy zajęciami księgowy w firmie inwestycyjnej. Dodatkowym zainteresowaniem darzy rynek kapitałowy, a w szczególności behawioralne aspekty inwestowania na rynku papierów wartościowych.
O bieganiu mówi, że to jego pasja.

 

Kamil Gomulski – zastępca przewodniczącego koła

Student I roku studiów magisterskich kierunku Finanse i Rachunkowość.

Jego zainteresowania w ramach koła skupiają się na historii i rozwoju rynku finansowego oraz roli państwa na rynku finansowym. Jako pasje traktuje astronomię, fotografię oraz historię.

 

Anna Sikora – referent ds. finansowych koła

Studentka III roku kierunku Finanse i Rachunkowość na specjalizacji Finance and Accounting for Business.

Na rynku finansowym najbardziej interesują ją aukcje i zakłady na rynku hodowli koni oraz zawodów jeździeckich. W wolnym czasie jeździ konno oraz gra w siatkówkę. Interesuje się również kulturą koreańska.

 

Damian Strzelecki

Student I roku studiów magisterskich kierunku Finanse i Rachunkowość.

Przedmiotem jego zainteresowań jest rynek pieniężny oraz inwestycje w sporcie. Jego pasją jest piłka nożna, czynnie uczestniczy w organizacji różnego rodzaju imprez sportowych. W wolnym czasie łączy podróże z wizytami na meczach.

 

Mikołaj Krzypkowski

Student III roku kierunku Ekonomia na specjalizacji Gospodarka Elektroniczna.

Wolne chwile poświęca na analizę roli państwa w gospodarce, interwencje banków centralnych i integracji europejskiego rynku finansowego – na przykład Unii Rynków Kapitałowych. Kiedy nie myśli o ekonomii, odwiedza stadion piłkarski.

 

Marcin Mrowiec

Student II roku studiów magisterskich kierunku Finanse i Rachunkowość.

Giełdą papierów wartościowych zainteresował się już w gimnazjum, co przerodziło się w zainteresowanie obszarami ekonomii i finansów. Ich praktyczne aspekty rozwija analizując sytuacje makroekonomiczną i techniczną na poszczególnych rynkach finansowych. Wiedzę i umiejętności wykorzystuje w księgowości. Wolny czas spędza biegając po górach.

 

Łukasz Misztal

Student III roku kierunku Finanse i Rachunkowości

Interesują go finansowe aspekty panujące na rynku motoryzacyjnym. Wolny czas poświęca fotografii, grze w siatkówkę oraz poszerzaniu wiedzy z zakresu motoryzacji.