Członkowie

 

Adrian Mencel – przewodniczący koła

Student II roku kierunku Finanse i Rachunkowość.

W wolnych chwilach pomiędzy zajęciami księgowy w biurze rachunkowym. Dodatkowym zainteresowaniem darzy rynek kapitałowy, a w szczególności behawioralne aspekty inwestowania na rynku papierów wartościowych.
O bieganiu mówi, że to jego pasja.

 

Dominik Sadzik

Student II roku kierunku Finanse i Rachunkowość.

Swój wolny czas pomiędzy wykładami poświęca na zgłębianie tajemnic rynku finansowego. Szczególnie interesującym go zagadnieniem jest ryzyko i metody jego ograniczania. Ponadto nigdy nie pogardzi dobrą książką.

 

Damian Strzelecki

Student II roku kierunku Finanse i Rachunkowość.

Przedmiotem jego zainteresowań jest rynek pieniężny oraz inwestycje w sporcie. Jego pasją jest piłka nożna, czynnie uczestniczy w organizacji różnego rodzaju imprez sportowych. W wolnym czasie łączy podróże z wizytami na meczach.

 

Kamil Gomulski

Student II roku kierunku Finanse i Rachunkowość.

Jego zainteresowania w ramach koła skupiają się na historii i rozwoju rynku finansowego oraz roli państwa na rynku finansowym. Jako pasje traktuje astronomię, fotografię oraz historię.

Opiekun koła

 

mgr Wojciech Kaczmarczyk

Pracownik Katedry Matematyki Stosowanej, adwokat.

W ramach swoich zainteresowań naukowych skupia się w szczególności na instrumentach finansowych, rynku kapitałowym oraz pozycji szeroko rozumianego konsumenta usług finansowych.

Miłośnik ambitnej lektury i długich podróży.