Kim jesteśmy?

Od 2006 roku działamy przy Katedrze Matematyki Stosowanej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Główne obszary, w których działamy to rynki finansowe i inwestycje.

Skupiamy ludzi, dla których program studiów to zdecydowanie zbyt mało, umożliwiając im wymianę poglądów i rozwój własnych zainteresowań.

Nasi członkowie wspólnie poszerzają swoje horyzonty, uczestniczą w międzyuczelnianych seminariach i konferencjach naukowych, a także biorą udział w wydarzeniach i konkursach związanych z naszą działalnością.

Żeby zostać naszym członkiem nie trzeba być znawcą rynku finansowego – wystarczy, że chce się nim zostać.

Kim nie jesteśmy?

Nie jesteśmy organizacją doszkalającą studentów.

Nasze spotkania nie mają zatem charakteru cyklicznych szkoleń, nie zadajemy zadań domowych.

Nie dajemy też nikomu prostej instrukcji jak szybko się wzbogacić.