Poszukujemy świeżej krwi do naszego skromnego zespołu, który podjął się wznowienia działalności Koła Naukowego Analiz Rynku Finansowego. Jeżeli znudziło Wam się życie „od kolosa do kolosa” i jesteście zainteresowani nie tylko uczestnictwem w zajęciach – proponujemy Wam pomiędzy tym małe urozmaicenie.

Nie planujemy prowadzić tego interesu o wszystkim i jednocześnie o niczym. Skupiamy się głównie na rynku finansowym, ale nie bójcie się, ponieważ z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Do wyboru do koloru, czyli jeśli interesuje Was giełda, nie ma problemu. A może zagadnienia związane z bankowością? Spokojnie, to również mieści się w obszarze rynku finansowego.

Z nami macie szansę odwiedzić ciekawe miejsca, nawiązać nowe znajomości oraz przy tym dobrze się bawić. Podczas seminariów międzyuczelnianych czy konferencji naukowych będziecie mieć szansę sprawdzić swoje umiejętności, a może odkryć w nowe, o których dotychczas nie mieliście pojęcia.

Nie pozostaje Wam nic innego niż przekonać się na własnej skórze jak to wygląda. Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 4 kwietnia 2019 (czwartek) w sali 215 B o godzinie 15:00.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt mailowy: adrian.mencel@edu.uekat.pl